Novinky z naší dílny:

Vizualizace dvou esencí lektvaru Fear Business (2016)

Youtube Video qRFcn-0FAc4s
Alchemist - Muse VI. (Fear Business) - lyric video

Youtube Video OJKoY-TBgYk
Alchemist - Nothing is as it seems (lyric video)

_________________________________________________________________________________


Alchemist - Fear Business (2016)FEAR BUSINESS (2016)

Zásadním příspěvkem do všeobecného kovo-chemického chaosu budiž náš nový lektvar FEAR BUSINESS, kterým jsme se rozhodli léčit (nejen) rock-metalovou populaci. V podobě digitální zvukové tinktury je k mání v této apatyce v sekci Lektvary nebo v táborové kapelní lékárně Bandcamp.
Do budoucna chystáme tento skvost mezi vás dostat také jako tablety do myčky na nádobí, či palivové kapsle do hadraplánů. Speciální limitovaná edice je pak určena pro pány Prymulu, Chlíbka a Němečka jako vylepšené tablety živočišného uhlí.
Přejeme příjemné léto a zůstaňte HEAVY!!!
_______________________________________________________________________________________

Alchemist - Secret Mystery (2016)SECRET MYSTERY (2016)

Doneslo se do přítmí naší alchemické dílny, že snad existují šarlatáni a samozvanci, kteří chtějí chránit naše životy přerozličnými chemikáliemi. Rozhodli jsme se tudíž též přispět do tohoto všeobecného chemicko-kovového chaosu svým dílem a chystáme se rozlévat do vašich sluchovodů náš nový utrejch z nejjedovatějších. Ten budete moci ochutnat zanedlouho a vězte, že ponese název FEAR BUSINESS. Prozatím snad nepohrdnete tím, co z chystaného lektvaru ukáplo v podobě dvou ingrediencí SECRET MYSTERY a RAYS OF MOONLIGHT. Ochutnat můžete na našem BZ profilu nebo na tomto webu v sekci Lektvary . Užívejte nadcházejícího léta a střezte se.

_______________________________________________________________________________________

Alchemist - Damnation (2014)DAMNATION (2014) - promo

Náš aktuální lektvar jest již nějaký ten pátek elektronicky rozléván a ochutnáván, avšak podařilo se nám naše nové esence převésti i do hmotné podoby v podobě klasického CD. Chcete-li podpořit naše další snažení, objednávajte digitální podobu lektvaru zde: Supraphonline , či tu klasickou cedičovou zde: www.ceske-kapely.cz .
Dvě přísady nového lektvaru jsou i vizualizovány, takže nechejte popásti i své zraky!

Youtube Video qRFcn-0FAc4s

Alchemist - Quintessential (Song for J.)

Youtube Video OJKoY-TBgYk

Alchemist - Alchemist II. (Return)
_______________________________________________________________________________________

Alchemist - Damnation (2014) Nový lektvar DAMNATION

Dokonáno jest!!!
Během roku 2013 jsme Vás průběžně informovali o pracích na novém lektvaru. Ten se po téměř ročních peripetiích podařilo v naší dílně dokončit. Nově namíchaný lektvar nese název DAMNATION (Prokletí) a jeho páteří je především alchemická trilogie, která textově pojednává o pozemském i posmrtném osudu s Mostem spjatého alchymisty Edvarda Kelleyho a zabývá se taktéž jeho kletbou, která město Most postihla. V celé jeho kráse můžete Damnation ochutnat v sekci lektvary. Taktéž zhlédněte i promo video k novému utrejchu.

Youtube Video OJKoY-TBgYk Alchemist - Alchemist II. (Return)
________________________________________________________________________________________

Alchemist - Evilcrusher (2013) Nový lektvar EVILCRUSHER

Avizované album Damnation, o kterém jsme Vás informovali v průběhu roku, je sice téměř hotovo, ovšem jeho rytmické ingredience ještě stále uzrávají v Bradyho soukromé laboratoři. První rozlévání tohoto lektvaru se tudíž odkládá na později. V mezidobí se ovšem ALCHEMIST rozhodl vzhledem k nefunkčnosti některých svých entit přetavit svou jsoucnost v esenci samojedinou (rozuměj mentolovitou). Ta zafungovala společně se svým alter egem Prokopem Šlapákem a jako výsledek svého téměř ročního snažení Vám předkládá nový lektvar s názvem EVILCRUSHER (Drtič zla). Ochutnat jej můžete v sekci lektvary. Přejeme dobrou chuť a budiž Vám tento lektvar dobrým průvodcem pro časy nadcházející.
________________________________________________________________________________________

Heavy Mentol´s Birthday HEAVY MENTOL´S BIRTHDAY
(14.9.2013 - VOKO - Most)

Zdravíme Vás se začátkem nového školního roku. Přípravy nového lektvaru pokračují dle plánu: již jsou nahrány bicí, rytmické kytary a baskytara...zbývají zpěvy, sóla a závěrečný mix...ochutnat vcelku a naživo však můžete již 14.9.2013 v mosteckém klubu VOKO při příležitosti oslavy Mentolových kulatých narozenin. Tímto jste všichni srdečně zváni.
________________________________________________________________________________________

Rock im Keller Rock im Keller II.
(11.5.2013 - GeiItOn - Louny)

Nejbližší seance, kde lze ochutnati naše nové lektvary, nastanou 11.5. v lounském GETITON klubu a o týden později 17.5. v mosteckém V+V Rock baru (viz plakátky). Užívejte konečně přicházející jaro a pomozte nám dostat se na pódium FRYYFESTU. Věc jednoduchá: na eventu: Fryyfest lajkněte naši kapelu ALCHEMIST. Taktéž nás můžete podpořit v soutěži MUZIKUS - FUTURELINE na následujícím linku: MUZIKUS - Futureline
Předem díky za vaše hlasy.
Metal ve Véčkách _________________________________________________________________________________________

Brix attack in U-BOOT Brix Attack in U-BOOT
(1.3.2013 - Ponorka - Litvínov)

Tak konec světa jsme přežili, přejeme všem dodatečně HEAVY NEW YEAR!! První koncert v roce 2013 odehrajeme 1. března 2013 v litvínovské Ponorce v rámci akce Brix Attack in U-Boot. Zde opět ukápne něco z našich nových lektvarů, které jsme pro Vás připravili do nadcházejícího věku. Zahrají vám též mostečtí KREVEL a YOUR TIME HAS COME.

Oceníme, když nám pomůžete dostat se na pódium Fryyfestu, který se koná 24.8.2013 v Novém Městě pod Smrkem. Stačí navštívit event akce na adrese: Fryyfest a lajknout naši kapelu. Předem díky za vaši podporu!!!

___________________________________________________________________________________________

Armageddon metal party Armageddon metal party (22.12.2012 Gamahospoda)


Tak se nám nezadržitelně blíží konec světa!!! 21. prosinec 2012 je za dveřmi, takže bychom Vám chtěli touto cestou poděkovat za Vaši podporu a fandění. Tak tedy přežijte ten armageddon ve zdraví a kdyby to náhodou nevyšlo, tak to přijďte druhý den (22.12.2012) oslavit do mostecké Gamahospody na námi pořádanou ARMAGEDDON METAL PARTY . Každopádně zde již konečně ukápne něco z našich nových lektvarů, které jsme pro Vás připravili do nadcházejícího věku. Zahrají vám též ústečtí NEW BLACK JACK a liberečtí MADAFAKA.

____________________________________________________________________________________________

V+V Rock bar - 9.11.2012 V+V Rock bar (9.11.2012)

Ave
nejbližší seance, kde lze ochutnati i to, co ukápne z nově míchaných lektvarů, započne v pátek 9. listopadu 2012 ve 21:00 v mosteckém V+V Rock baru . Sekundovat nám budou děčínští Destroyself a A New Chapter . Tímto jste všichni srdečně zváni!!!

____________________________________________________________________________________________

Videozáznam z Podbořan (20.4.2012)

Zdravíme Vás s počátkem podzimu!!!
20. dubna t.r. jsme rozlévali naše lektvary jako předkapela domácích MODESTY & PRIDE v podbořanském Nároďáku. Část našeho setu byla zachycena tehdypřítomnými techniky agentury MARSAUDIO, za což jim patří náš veliký dík a zároveň pochvala za perfektně odvedenou práci. Výsledek můžete zhlédnout v sekci Ďáblovy obrázky dynamické nebo jej najdete na youtube v kanálu uživatele mentol66
Momentálně pracujeme na předprodukci nových skladeb, které nahrajeme ještě snad do konce letošního roku. Živě nás můžete vidět:
22.9. - Baronka - Litoměřice (+ Krevel a 6th Dimension)
9.11. - V+V Rock bar - Most (+ A New Chapter a Karanthena)
22.12. - Gamahospoda - Most (Hellocaustor, New Black Jack a Madafaka)

____________________________________________________________________________________________

Dvoutakt párty vol 1 (23.6.2012 - Coolna - Děčín)Coolna (Děčín) a návrat na místo činu

Zdravíme všechny věrné!!!

Ještě než se odeberete na prázdniny a dovolené, máte dvojí možnost spatřit naše zjevení. Hned nadcházející sobotu 23.6. v děčínské Coolně na tzv. Dvoutakt párty a o 14 dní později se Alchemist vrátí na místo, odkud proklel město pod sebou, a to pak zmizelo o 400 let později v hlubinách hnědouhelného dolu. Ano, je tomu tak - v pátek 6.7. vystoupíme v rámci fesťáčku Most for Music 2012 na hradě Hněvín. Náš set bude zahájen úderem 18. hodiny. Tímto jste všichni srdečně zváni.
Užívejte nadcházejícího léta, zachovejte nám přízeň a zůstaňte heavy!!!

MOST FOR MUSIC(6.7.2012 - hrad Hněvín - MOst)

____________________________________________________________________________________________
CD Alchemy of Rising na METALONLINE


Aktuální CD Alchemy of Rising lze zakoupit v elektronické podobě na webu www.metalonline.cz, v klasické materiální podobě potom možno onjednat na webu www.ceske-kapely.cz

Nejbližší akce, kde jest možno ochutnat naše lektvary proběhne v sobotu 19. května 2012 v litvínovském Skate parku v rámci akce 2 Styles meeting jam vol.3
Užívejte nadcházejícího jara, zachovejte nám přízeň a zůstaňte heavy!!!
____________________________________________________________________________________________

Nároďák - Podbořany - 20.4.2012Nároďák - Podbořany - 20.4.2012

Máme za sebou povedenou akcičku v ústeckém Drumu. Hrálo se skvěle. Díky všem, kteří přišli i spřízněným kapelám Schlak, A New Chapter a Los Desperados. Nejbližší akce, kde opět dáme ochutnat něco z našich lektvarů proběhne v pátek 20. dubna 2012 v podbořanském Nároďáku, kde vystoupíme jako host místních MODESTY & PRIDE, kteří zde pokřtí své debutové CD Endless Road pt. 1. Tímto jste srdečně zváni. Užívejte nadcházejícího jara a zůstaňte heavy.

____________________________________________________________________________________________

DRUM ROCK BAR 24.3.2012 - Ústí nad LabemDRUM ROCK BAR - 24.3.2012 - Ústí nad Labem

Naše poděkování patří všem, kteří přišli zapařit do chomutovského Šakalu a hlavně Smóčovi za pozvání. Hrálo se nám velice příjemně. Nejbližší akce, kde chystáme odkápnout něco z našich lektvarů proběhne tuto sobotu (24.3.2012) v ústeckem klubu Drum Rock bar
Společně s námi vystoupí kapely SCHLAK, LOS DESPERADOS a A NEW CHAPTER. Akce začíná ve 20:00 a vstup je pouhých 40 Kč, tak koukejte dorazit v hojném počtu a včas. Stay heavy.

____________________________________________________________________________________________

UNHOLY DESTRUCTION FROM HELL (16.3.2012 - MC Šakal - Chomutov)UNHOLY DESTRUCTION FROM HELL (16.3.2012 - MC Šakal - Chomutov)

Nejbližžší akce, kde nás můžete spatřit a vyslechnout jest v Chomutově v MC Šakal při příležitosti narozenin tří našich kamarádů. Koukejte dorazit v hojném počtu, neboť to bude pořádnej masakr.

Uvítáme, když nás podpoříte a pošlete na festival Fryyfest Stačí navštívit stránky festivalu, zaregistrovat se a poslat nám svůj hlas. Předem díky.

Taktéž nás můžete ještě stále poslat do semifinále soutěže METALGATE MASSACRE I vy nám můžete pomoci v dalším postupu tím, že zašlete SMS ve tvaru: MGM ALC na číslo 777 080 808. Hlasování probíhá od do 23.2.2012. Cena za SMS je normální, není to prémiové číslo.

____________________________________________________________________________________________

Gamahospoda - Most - 11.2.2012Gamahospoda - Most - 11.2.2012

Děkujeme všem, kteří zavítali v pátek 20.1.2012 do litvínovské Ponorky a vytvořili perfektní atmosféru, ve které se hrálo velice příjemně. Díky patří též spolupalubníkům P.N.D. a Damned of Light Nejbližší termín, kdy nás můžete opět spatřit a poslechnout je v sobotu 11.2.2012 v mostecké Gamahospodě, kde zahrajeme od půl deváté společně s lounskou bandou Barruth. Akce bude o to zajímavější, že zvuk, světla a videozáznam přislíbil pan Roman Sigmund. Ještě před vypuknutím koncertu však můžete navštívit Gamahospodu již odpoledne, kdy zde proběhne První Mostecká "rocková" burza
____________________________________________________________________________________________

Ponorka - Litvínov - 20.1.2012Ponorka - Litvínov - 20.1.2012

Zúčastněte se společné plavby litvínovskou Ponorkou, která odstartuje v pátek 20. ledna ve 20:30. Na palubě si podají ruce tři žánry. Black metal chomutovských Damned of Light, punk litvínovských P.N.D. s naším progresem. Tímto jste všichni srdečně zváni.
____________________________________________________________________________________________
Skupina Alchemist přeje všem svým příznivcům příjemně strávený zbytek roku, veselé Vánoce a vše nej do nového ro(c)ku 2012

Na následující adrese si můžete přečíst rozhovor pro web www.metalmania.cekuj.net
____________________________________________________________________________________________

Metalgate Massacre logoMetalgate Massacre 3

Alchemist se přihlásil do soutěže METALGATE MASSACRE. I vy nám můžete pomoci v dalším postupu tím, že zašlete SMS ve tvaru:
MGM ALC na číslo 777 080 808. Hlasování probíhá od 21.11.2011 do 23.2.2012. Cena za SMS je normální, není to prémiové číslo.
____________________________________________________________________________________________

Gamaradio - logoAlchemist na Gamaradiu - 12.10.2011 od 18:00 a ve V+V Rock baru (15.10.2011 od 21:00)

V+V Rock bar - 15.10.2011

Lektvar Alchemy of Rising, který před nedávnem opustil přítmí naší dílny, bude představen na vlnách Gamarádia, a to ve středu 12.10.2011 od 18:00 přu živém vstupu. Takže nalaďte 107,9 FM a ochutnávejte.
V sobotu 15.10.2012 pak bude tento lektvar pokřtěn v mosteckém V+V Rock baru za asistence podbořanské skupiny Modesty & Pride. Kmotrem se přislíbil stát Radek K.K. (Napalmed)

_____________________________________________________________________________________________

Alchemy of Rising - coverNew CD Alchemy of Rising is out

Lektvar Alchemy of Rising právě opouští přítmí naší dílny, kde jsme jej pro Vás míchali během tohoto léta. Již teď si můžete v přehrávači (sekce lektvary) poslechnout nové skladby:

1. Muse I. (Inspiration)
2. Muse II. (Inner Spaces)
3. Muse III. (Alchemy of Rising)
4. GoDevil
5. Dirty HoleZároveň můžete zhlédnout videoklip, který jsme natočili nedaleko zámku Jezeří v tzv. Čertově kapli k úvodní skladbě Muse I. (Inspiration)

Youtube Video Im2AxuPeX5w
Youtube Video Im2AxuPeX5w

_____________________________________________________________________________________________
Nové promo fotky (květen 2011) - viz sekci Ďáblovy obrázky
_____________________________________________________________________________________________
Začínají se dolaďovat ingredience pro nový lektvar, který bychom chtěli namíchat někdy v průběhu léta v přítmí a atmosféře naší dílny. Některé esence nového utrejchu mohou tu a tam ukápnout na nadcházejících koncertech.
_____________________________________________________________________________________________
Ve čtvrtek 10. června 2010 se skupina ALCHEMIST zúčastnila tzv. vypařovacího kola soutěže Skutečná liga. Náš set můžete zhlédnout kliknutím na následující odkaz.

STARMUSIC Skutečná liga Rock & Pop - Alchemist from N.S.E.F. Production on Vimeo.

_____________________________________________________________________________________________
V sekci Ďáblovy obrázky najdete odkaz na video z koncertu v Lounech.
_____________________________________________________________________________________________
Front CD

ALCHEMIST na GAMA RÁDIU

Dne 3.3.2010 byl ALCHEMIST hostem pořadu "Sazometná středa" na GAMA RÁDIU. Pokud jste náš živý vstup nestihli, můžete si poslechnout jeho záznam po kliknutí na následující odkaz. ALCHEMIST na GAMARADIU
_____________________________________________________________________________________________
ALCHEMIST na FEJSBŮČKU
_____________________________________________________________________________________________
NOVÝ BUBENÍK!!! (1.8.2009)

ALCHEMIST oznamuje, že jeho řady posílil bubeník slyšící na přezdívku Brady, a stal se tak právoplatným členem skupiny. Dejte nám pár týdnů na secvičení a úpravu repertoáru v nové sestavě a ihned, jak to půjde, se vám ohlásíme s koncertními termíny.
_____________________________________________________________________________________________
ALCHEMIST v síni slávy!!! (1.4.2009)

Skupina ALCHEMIST se jako historicky první kapela dostala do tzv. Síně slávy v MP3parádě na webu Metalforever se skladbou Bestia z CD Disasater Area. Děkujeme touto cestou všem, kteří pro nás po celých 5 (!) měsíců hlasovali, a dopomohli nám tak k tomuto prvenství.
_____________________________________________________________________________________________